Ranger Alcohol Pearls Ink 15 ml – Envy

€ 4,45

*Prijzen zijn inclusief btw

Op voorraad

Spaar 5 punten met dit product

Ranger Alcohol Pearls Ink 15 ml in de kleur Envy is een specialistische alcohol ink met een luxueuze parelglans. Dit product is ontworpen voor tieners vanaf 12 jaar en volwassenen die hun creatieve projecten willen voorzien van rijke highlights en diepte.

Wat maakt Ranger Alcohol Pearls zo bijzonder

Deze vloeibare inkt geeft een unieke dimensie aan diverse creatieve projecten en werkt fantastisch op donkere ondergronden. Door de toevoeging van parelpigmenten ontstaat een rijke gloed die diepte en contrast toevoegt aan elk kunstwerk. Het product is geschikt voor liefhebbers die werken binnen categorieën zoals tekenen en alcohol ink, waarbij kleurnuances en vloeiende overgangen centraal staan.

  • Voorzien van een opvallende parelglans voor rijke highlights.
  • Uitstekend zichtbaar en effectief op donkere ondergronden.
  • Eenvoudig te verwerken door direct te gieten of uit de fles te gebruiken.

Toepassingen in hobby en professioneel werk

Dankzij de veelzijdige eigenschappen is deze inktbreed inzetbaar voor uiteenlopende creatieve disciplines. Denk hierbij aan het maken van gedetailleerde kaarten, mixed media projecten en het zetten van stempels. Ook in de wereld van fantasy, florals en kosmische effecten zorgt deze tint voor onderscheidende accenten en een specifieke sfeer.

Naast traditionele papieren projecten wordt het materiaal ook toegepast in diorama’s voor het creëren van waterpoelen of steenaccenten. Binnen cosplay en theater helpt het bij de afwerking van props en het maken van gemarmerde onderlagen, mits afgewerkt met een geschikte sealer. Voor resin toepassingen is het uitsluitend te gebruiken in 2-componenten epoxyhars en niet in 1-component UV-resin.

Gebruiksaanwijzing en veilig werken

Voor het beste resultaat schud je de flacon krachtig zodat het parelpigment zich volledig verdeelt. Het is aan te raden om de ondergrond goed te ontvetten en de techniek vooraf te testen op een reststuk. Werk bij voorkeur in dunne lagen met korte droogpauzes voor een gecontroleerde opbouw. Met een airblower of rietje creëer je eenvoudig organische aders en vervaagde randen.

Omdat het product brandbaar is, dient er in een goed geventileerde ruimte gewerkt te worden, uit de buurt van open vuur en hittebronnen. Vermijd contact met huid en ogen, en sluit de flacons direct na gebruik om verdamping tegen te gaan.

Andere kochten ook...

Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.