€ 18,85
*Prijzen zijn inclusief btw
Op voorraad
Dit schildersdoek is geschikt voor acrylverf, olieverf en gouache. Daarnaast leent het zich uitstekend voor mixed media toepassingen zoals modelling paste, gels en collagetechnieken (test bij zware lagen vooraf de hechting).
Het formaat van dit schildersdoek is 70 x 80 cm en de dikte van de rand (het spieraam) is 1,8 cm.
Het doek bestaat voor 100% uit middelfijn katoen met een gewicht van 380 g/m². Het is opgespannen op een sparrenhouten spieraam waarbij de nietjes netjes aan de achterkant zijn bevestigd.
Ja, het canvas is voorzien van een universele primer in de vorm van meerdere lagen gesso. Hierdoor kun je direct beginnen met schilderen zonder dat je het doek zelf nog hoeft voor te behandelen.
Voor het beste resultaat werk je het liefst in dunne lagen en laat je de verf voldoende drogen om een vlak resultaat te behouden. Wil je een ultragladdere penseelstreek? Dan kun je de primer optioneel extra licht opschuren met korrel 400.
Dit doek is ideaal voor zowel beginnende makers als gevorderde kunstenaars die controle en consistentie wensen. Ook in het onderwijs en bij workshops is dit een betrouwbare ondergrond voor studies en schetsen.
Dit canvas biedt een betrouwbare, strak opgespannen ondergrond met een universele primer waardoor je direct aan de slag kunt,
Ideaal voor zowel beginnende makers als gevorderde kunstenaars die consistentie en controle willen,
Goed om te weten
Foamtastic Crafts is gevestigd in Nederland en levert door heel Europa,
Afhalen kan in het atelier of tijdens een creatieve conventie,