Grimas | Fixing Powder | 10 ml

Grimas | Fixing Powder | 10 ml
8.50 *Prijzen zijn inclusief btw
Grimas | Fixing Powder | 10 ml
Met Grimas Fixeer Poeder 10ml geef je jouw make-up of special effects een langdurige, matte en waterafstotende finish. Deze losse, transparante poeder is speciaal ontwikkeld voor het fixeren van vetrijke producten en wordt veel gebruikt in theater, film, cosplay, visagie, fotoshoots en special effects.

Fixeer Poeder wordt ingezet om make-up te matteren en te fixeren, zodat deze langer blijft zitten en minder snel vlekt of afgeeft. Het poeder is ideaal voor het fixeren van onder andere Grimas Derma Wax, Nose Wax, Soft Putty, maar ook voor producten als Grimas Foundation, Crème Make-up Pure, Camouflage Make-up Pure en zelfs Lipstick voor een 'kissproof' resultaat. De transparante formule beïnvloedt de kleur van de make-up niet, waardoor je verzekerd bent van een natuurlijk ogend eindresultaat.

Voor het afpoederen van donkere huidtinten wordt het gebruik van Grimas Colour Powder aangeraden.
Deze compacte 10ml verpakking is perfect voor mobiel gebruik, kleine projecten of snelle touch-ups backstage.

Toepassingsmogelijkheden Grimas | Fixing Powder | 10 ml:
  • Fixeren van make-up zoals foundation, camouflage, crème make-up en lipstick
  • Matteren van special effects zoals Derma Wax en verwondingen
  • Verstevigen van protheses of huidvervormingen
  • Geschikt voor theater, film, fotografie, cosplay, LARP en Halloween

Gebruiksadvies Grimas | Fixing Powder | 10 ml:
  • Breng het poeder aan met een droge make-upspons, poederkwast of puff.
  • Dep zachtjes over de make-up of special effects tot een mat en gefixeerd resultaat ontstaat.
  • Voor donkere huidtypes wordt Grimas Colour Powder aanbevolen.
  • Verwijderen met water en zeep of Grimas Cleansing producten.

Kenmerken Grimas | Fixing Powder | 10 ml:
  • Transparante, waterafstotende losse poeder
  • Inhoud: 10 ml
  • Fixeert make-up en special effects zonder de kleur te beïnvloeden
  • Zorgt voor een matte, langdurige finish (‘kissproof’ bij lipstick)
  • Dermatologisch getest: geen irritatie geconstateerd
  • Huidvriendelijk, geschikt voor alle huidtypen

Dermatologische verklaring:
Grimas Fixeer Poeder is dermatologisch getest gedurende 24, 48 en 72 uur op 30 personen met een gezonde huid. Er werd geen irritatie waargenomen.

Bestel jouw Grimas Fixeer Poeder 10ml eenvoudig bij Foamtastic Crafts. Ophalen in ons atelier of snelle levering binnen Europa. Ontdek het volledige Grimas assortiment op www.foamatelier.nl.
Receptuur:
INCI Zinc stearate 100
Kaolin 25

CI 77491 1
CI 77492 1
CI 77499 1


Als eerste wordt het ingrediënt genoemd dat het grootste aandeel heeft in het product.
Ingrediënten die voor minder dan 1% in het product voorkomen, staan in willekeurige volgorde aan het eind van de lijst.
Daarna komen pigmenten en kleurstoffen aan bod, ook als ze in grotere hoeveelheden zijn gebruikt.

Productkenmerken

Merken Grimas